Round Table 2023 – Night Trains in Europe

24.04.2023
W drugiej połowie kwietnia dr Jakub Taczanowski przebywał na stypendium CEEPUS na Uniwersytecie Mendla w Brnie, gdzie wygłosił wykład "Problémy městské dopravy", a także brał udział w międzynarodowej konferencji.
więcej o Round Table 2023 – Night Trains in Europe
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Agaty Łyszczarz

03.04.2023
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Agaty Łyszczarz odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.
więcej o Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Agaty Łyszczarz
Zaproszenie na posiedzenie naukowe Komisji Geograficznej PAU

14.03.2023
Komisja Geograficzna PAU zaprasza na posiedzenie naukowe, które odbędzie się 16 marca (czwartek) 2023 o godz. 18.00. Referat „Wybrane aspekty funkcjonowania cudzoziemców w Polsce” wygłosi dr Jadwiga Gałka
więcej o Zaproszenie na posiedzenie naukowe Komisji Geograficznej PAU
Seminarium habilitacyjne

27.02.2023
24 lutego w sali konferencyjnej Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej po trzyletniej przerwie odbyło się kolejne seminarium habilitacyjne organizowane przez prof. dr. hab. Andrzeja Zborowskiego i prof. dr. hab. Jerzego Runge.
więcej o Seminarium habilitacyjne
Promocje Doktorskie IGiGP

23.01.2023
W Auli Collegium Novum UJ 19 stycznia 2023 r. odbyły się uroczyste promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii UJ