Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Tomasza Kaszyckiego

14.12.2023
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Tomasza Kaszyckiego odbędzie się w dniu 21 grudnia 2023 r. (czwartek) o godz. 9:00. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.
więcej o Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Tomasza Kaszyckiego
Dr Łukasz Fiedeń z nagrodą w konkursie im. Marszałka Marka Nawary "Respectus"

12.12.2023
Dr Łukasz Fiedeń zdobył nagrodę w konkursie im. Marszałka Marka Nawary "Respectus"za pracę doktorską dotyczącą zagadnień związanych z samorządem terytorialnym w szczególności wpisujących się w cele Strategii Województwa pn. „Małopolska 2030”.
więcej o Dr Łukasz Fiedeń z nagrodą w konkursie im. Marszałka Marka Nawary "Respectus"
Listopadowe seminarium habilitacyjne

25.11.2023
24 listopada w sali konferencyjnej Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej odbyło się trzecie w 2023 r. seminarium habilitacyjne organizowane przez prof. dr. hab. Andrzeja Zborowskiego i prof. dr. hab. Jerzego Runge.
więcej o Listopadowe seminarium habilitacyjne
Dr Jakub Taczanowski na stypendium Erasmus+ w Uniwersytecie Mediolańskim

30.10.2023
W dniach 23–27 października 2023 r. dr Jakub Taczanowski przebywał na stypendium Erasmus+ w Uniwersytecie Mediolańskim.
więcej o Dr Jakub Taczanowski na stypendium Erasmus+ w Uniwersytecie Mediolańskim
International Conference "Centrality in The Age of Dispersion"

10.10.2023
Dr Katarzyna Gorczyca i dr Łukasz Fiedeń wzięli udział w międzynarodowej konferencji "Centrality in The Age of Dispersion" we Wrocławiu.
więcej o International Conference "Centrality in The Age of Dispersion"