17.04.2024
W ramach projektu "Ziemia nas kręci! Popularyzacja geograficznej wiedzy naukowej i promocja geografii jako nauki" w Dniu Ziemi 22 kwietnia 2024 r. w godz. 17.00–18.30 dr Łukasz Fiedeń poprowadzi seminarium „Geografia w planowaniu przestrzennym. systemy informacji geograficznej i…”
więcej o Seminarium „Geografia w planowaniu przestrzennym. systemy informacji geograficznej i…”
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Moniki Paneckiej-Niepsuj

27.03.2024
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Moniki Paneckiej-Niepsuj odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.
więcej o Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Moniki Paneckiej-Niepsuj
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Hulickiej

26.03.2024
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Hulickiej odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.
więcej o Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Hulickiej
Marcowe seminarium habilitacyjne

17.03.2024
15 marca w sali konferencyjnej Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej odbyło się pierwsze w 2024 r. seminarium habilitacyjne organizowane przez prof. dr. hab. Andrzeja Zborowskiego i prof. dr. hab. Jerzego Runge.
więcej o Marcowe seminarium habilitacyjne
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Pawła Godziny

15.01.2024
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Pawła Godziny odbędzie się w dniu 31 stycznia 2024 r. (środa) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.
więcej o Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Pawła Godziny