Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Agaty Łyszczarz

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Agaty Łyszczarz odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna na Uniwersytecie Jagiellońskim, prof. dr hab. Jacek Kozak, zawiadamia, że w dniu 20 kwietnia 2023 roku (czwartek) o godzinie 9.15 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Agaty Łyszczarz pt. Poziom życia mieszkańców a wizerunek miasta (na przykładzie funkcjonalnego regionu miejskiego Rzeszowa).

Promotorem pracy jest dr hab. Maria Soja, a recenzentami są: prof. dr hab. Iwona Jażdżewska (Instytut Geografi Miast, Turyzmu i Geoinformacji, Uniwersytet Łódzki i prof. dr hab. Andrzej Zborowski.

Egzemplarz pracy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się do wglądu w Bibliotece Jagiellońskiej oraz na stronie internetowej Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Egzemplarz pracy w formie elektronicznej znajduje się w Bibliotece Nauk Przyrodniczych UJ.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii poniżej.

Zawiadomienie o obronie – mgr Agata Łyszczarz (1,5 MB)