Listopadowe seminarium habilitacyjne

24 listopada w sali konferencyjnej Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej odbyło się trzecie w 2023 r. seminarium habilitacyjne organizowane przez prof. dr. hab. Andrzeja Zborowskiego i prof. dr. hab. Jerzego Runge.

Spotkanie było poświęcona prezentacjom wygłoszonym przez dr Annę Winiarczyk-Raźniak i dr. Krzysztofa Wiedermanna oraz dyskusjom nad nimi. W seminarium brało udział 17 osób.

W spotkaniu brali udział przedstawiciele organizatorów: Zakładu Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa (Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej, Wydział Geografii i Geologii, Uniwersytet Jagielloński) i Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej (Wydział Nauk Przyrodniczych, Uniwersytet Śląski), a także Katedry Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Katedry Geodezji, Kartografii i Gospodarki Przestrzennej (Instytut Prawa, Ekonomii i Administracji, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie), Instytutu Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji (Wydział Nauk Geograficznych, Uniwersytet Łódzki), Zakładu Gospodarki Przestrzennej (Instytut Techniczny, Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu) oraz Fundacji Instytut na rzecz Ekorozwoju.