Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Moniki Paneckiej-Niepsuj

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Moniki Paneckiej-Niepsuj odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna na Uniwersytecie Jagiellońskim, prof. dr hab. Jacek Kozak, zawiadamia, że w dniu 25 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godzinie 9.15 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Moniki Paneckiej-Niepsuj pt. Zróżnicowanie oddziaływania przestrzennego miast centralnych średniej wielkości w Polsce na ich strefy peryferyjne.

Promotorem pracy jest prof. dr hab. Andrzej Zborowski, a recenzentami są: dr hab. Anna Runge, prof. UŚ (Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet Śląski w Katowicach) i dr hab. Robert Szmytkie, prof. UWr (Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego, Uniwersytet Wrocławski).

Egzemplarz pracy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się do wglądu w Bibliotece Jagiellońskiej oraz na stronie internetowej Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Egzemplarz pracy w formie elektronicznej znajduje się w Bibliotece Nauk Przyrodniczych UJ.

Zawiadomienie o obronie – mgr Panecka-Niepsuj (1,3 MB)