Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Hulickiej

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Hulickiej odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna na Uniwersytecie Jagiellońskim, prof. dr hab. Jacek Kozak, zawiadamia, że w dniu 11 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godzinie 9.15 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Hulickiej pt. Miasto zielone – polityka pro-środowiskowa na przykładzie miast Europy Środkowej.

Promotorem pracy jest prof. dr hab. Andrzej Zborowski, a recenzentami są: dr hab. Lidia Mierzejewska, prof. UAM (Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i dr hab. Elżbieta Zuzańska-Żyśko, prof. UŚ (Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet Śląski w Katowicach).

Egzemplarz pracy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się do wglądu w Bibliotece Jagiellońskiej oraz na stronie internetowej Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Egzemplarz pracy w formie elektronicznej znajduje się w Bibliotece Nauk Przyrodniczych UJ.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii poniżej.

Zawiadomienie o obronie – mgr Anna Hulicka (1,3 MB)