Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Pawła Godziny

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Pawła Godziny odbędzie się w dniu 31 stycznia 2024 r. (środa) o godz. 9:15. w trybie stacjonarnym, w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. Gronostajowej 7, w sali P 1.0.1.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna na Uniwersytecie Jagiellońskim, prof. dr hab. Jacek Kozak, zawiadamia, że w dniu 31 stycznia 2024 roku (środa) o godzinie 9.15 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Pawła Godziny pt. Koncepcja smart growth w amerykańskich i polskich miastach – ze szczególnym uwzględnieniem roli terenów zieleni

Promotorem pracy jest prof. dr hab. Zygmunt Górka, promotorem pomocniczym dr Arkadiusz Kołoś, a recenzentami są: dr hab. Iwona Jażewicz, prof. UP (Instytut Geografii, Uniwersytet Pomorski w Słupsku) i dr hab. Lidia Mierzejewska, prof. UAM (Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Egzemplarz pracy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się do wglądu w Bibliotece Jagiellońskiej oraz na stronie internetowej Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Egzemplarz pracy w formie elektronicznej znajduje się w Bibliotece Nauk Przyrodniczych UJ.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii poniżej.

Zawiadomienie o obronie – mgr Paweł Godzina (1,5 MB)