Dr Jakub Taczanowki na konferencji Royal Geographical Society

Dr Jakub Taczanowki brał udział w konferencji Royal Geographical Society

Konferencja Królewskiego Towarzystwa Geograficznego (Royal Geographical Society – RGS) odbywała się od 30 sierpnia do 1 września. Podczas niej dr Jakub Taczanowski wygłosił referat 140 years of electromobility in Europe. The first and second generation electric public transport - competition or cooperation? przygotowany w zespole z dr. Łukaszem Fiedeniem, dr. Robertem Guzikiem, prof. Krzysztofem Gwosdzem, dr. Arkadiuszem Kołosiem, Jakubem Łodzińskim i mgr. Adamem Parolem.

Coroczna międzynarodowa konferencja RGS-IBG regularnie gromadzi ponad 2000 geografów z całego świata. W tym roku konferencja odbywa się w Londynie w Society and Imperial College London.

Królewskie Towarzystwo Geograficzne – RGS (wraz z Instytutem Geografów Brytyjskich – IBG) jest brytyjskim stowarzyszeniem naukowym i organizacją zawodową zajmującą się geografią. Rozwija geografię i wspiera geografów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.