Kongres Ruchów Miejskich i Konferencja Sekcji Socjologii Miasta PTS "Refleksyjne Miasto" 23–25.06.2023

Dr Katarzyna Gorczyca i dr Łukasz Fiedeń końcem czerwca wzięli udział w Kongresie Ruchów Miejskich i Konferencji Sekcji Socjologii Miasta PTS "Refleksyjne Miasto" w Gdańsku

W dniach 23–25 czerwca br. dr Katarzyna Gorczyca i dr Łukasz Fiedeń wzięli udział w Kongresie Ruchów Miejskich i Konferencji Sekcji Socjologii Miasta PTS "Refleksyjne Miasto" w Gdańsku. Wydarzenia odbywały się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

W ramach Konferencji Sekcji Socjologii Miasta PTS "Refleksyjne Miasto" uczestniczyli w panelu dyskusyjnym - "Rola ruchów miejskich, społecznych i oddolnych inicjatyw sąsiedzkich w relacji człowiek-środowisko: od badań do praktyki", gdzie zaprezentowali wyniki badań prowadzonych w ramach projektu HES-GEO w zespołach: