Arkadiusz Patyrak, Kongestia i jej zmiany na drodze Kraków – Zakopane, 2023, promotor: Arkadiusz Kołoś
Dzianis Rahouski, Wyzwania transportu publicznego w Mohylewie, 2023, promotor: Arkadiusz Kołoś
Dawid Twardowski, Wpływ transportu publicznego na osiedla mieszkaniowe, 2023, promotor: Arkadiusz Kołoś
Mateusz Góral, Migracje wieś-miasto na przykładzie wybranych gmin w aglomeracji krakowskiej, 2023, promotor: Arkadiusz Kołoś
Tomasz Zieliński, Ocena potencjału Pomorza Środkowego w kontekście utworzenia nowego województwa, 2023, promotor: Jakub Taczanowski
Gabriela Ozga, Wpływ funduszy Unii Europejskiej na rozwój obszarów wiejskich na przykładzie gminy Wielopole Skrzyńskie, 2023, promotor: Jakub Taczanowski
Filip Bolicki, Obciążenie gospodarki Japonii wskutek zjawiska straconego pokolenia, 2023, promotor: Jakub Taczanowski
Bartosz Filipczyk, Zagrożenia w globalnych łańcuchach dostaw, 2023, promotor: Arkadiusz Kołoś
Dawid Wica, Przesłanki do wznowienia ruchu pasażerskiego na linii kolejowej 229 na odcinku Pruszcz Gdański – Lębork, 2023, promotor: Jakub Taczanowski
Rafał Marcinowski, Czynniki sukcesu marki Tesla Motors, 2023, promotor: Jakub Taczanowski
Jakub Łosiak, Stan i funkcjonowanie transportu publicznego w województwie świętokrzyskim, 2023, promotor: Jakub Taczanowski
Karolina Kulczycka, Pasażerski transport kolejowy w Szwecji, 2023, promotor: Jakub Taczanowski
Dzianis Rahouski, Wyzwania transportu publicznego w Mohylewie, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Dawid Twardowski, Wpływ transportu publicznego na osiedla mieszkaniowe, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Mateusz Góral, Migracje wieś-miasto na przykładzie wybranych gmin w aglomeracji krakowskiej, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Bartosz Filipczyk, Zagrożenia w globalnych łańcuchach dostaw, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Olga Wieczorek, Zróżnicowanie potencjału innowacyjności w podregionach województwa śląskiego i małopolskiego, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Karolina Dobrzyń, Likwidacja komunikacji tramwajowej w Gliwicach, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Kinga Szkarłat, Rozwój przestrzenny Piwnicznej Zdrój na przestrzeni lat, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Anna Drążek, Dostępność osób starszych do transportu publicznego w Przemyślu, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Krzysztof Czech, Centrum Handlowe Zakopianka i jego dostępność komunikacyjna, 2022, promotor: Arkadiusz Kołoś
Magdalena Kolano, Wpływ rozszerzania granic administracyjnych Rzeszowa na rozwój miasta, 2021, promotor: Jakub Taczanowski
Wiktoria Klimosz, Antropogeniczne uwarunkowania wymierania raf koralowych na świecie, 2021, promotor: Jakub Taczanowski
Marta Klimkiewicz, Wpływ Nowej Huty na rozwój przestrzenny Krakowa, 2021, promotor: Jakub Taczanowski
Pamela Tomalska, Atrakcyjność turystyczna Rzeszowa, 2021, promotor: Jakub Taczanowski
Anna Kredowska, Wpływ rewitalizacji Śródmieścia i Miasta Kazimierzowskiego na życie mieszkańców Radomia, 2021, promotor: Jakub Taczanowski
Adam Brzeźniak, Przestrzenny wymiar zjawiska przestępczości w Krakowie, 2021, promotor: Jakub Taczanowski
Patryk Kuc, Drogownictwo Lublina w latach 1816-1870. Spojrzenie z perspektywy XXI wieku, 2021, promotor: Jakub Taczanowski
Patryk Sobieszek-Warwas, Wpływ środków unijnych na funkcjonowanie komunikacji tramwajowej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, 2020, promotor: Arkadiusz Kołoś
Dominika Podleśny, Shinkansen – szybka kolej w Japonii – uwarunkowania powstania i rozwoju, 2020, promotor: Arkadiusz Kołoś
Ignacy Slaski, Położenie geograficzne a rozwój społeczno-gospodarczy państw, 2020, promotor: Arkadiusz Kołoś
Aleksander Sielecki, Problemy rozwoju elektromobilności na obszarze Krakowa, 2020, promotor: Arkadiusz Kołoś
Natalia Polak, Sacrum i profanum w przestrzeni miejskiej Krakowa, 2020, promotor: Arkadiusz Kołoś
Patrycja Mola, Błękitno-zielona infrastruktura w Krakowie, 2020, promotor: Arkadiusz Kołoś
Marek Borkowski, Wpływ środowiska przyrodniczego na wybrane aspekty działalności człowieka w Finlandii, 2018, promotor: Jadwiga Gałka
Filip Bułkowski, Rozwój miast z wykorzystaniem funduszy europejskich na przykładzie miasta Nysa w województwie opolskim, 2017, promotor: Jadwiga Gałka
Natalia Nowak, Procesy suburbanizacji w strefie podmiejskiej na przykładzie Radomia, Tarnowa i Zielonej Góry, 2007, promotor: Andrzej Zborowski
Magdalena Bolanowska , Rozwój agroturystyki we wsi Puławy w gminie Rymanów, 2006, promotor: Czesław Guzik